субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
КБ «Луч» представило нову зенітну ракету «Корал»

Константинова Ольга


Новини , Технології , Озброєння та техніка

КБ «Луч» представило нову зенітну ракету «Корал»

views1583

18.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Під час виставки «Зброя та безпека» у Києві Конструкторське бюро «Луч» презентувало нову керовану зенітну ракету Корал для комплексів середньої дальності. 

Про це повідомляє LIGA.net.

«Корал повинен працювати по балістичним цілям. Звичайно, не всіх класів, але він повинен працювати по балістичним цілям», ‒ розповів глава КБ «Луч» Олег Коростельов кореспонденту LIGA.net. 

За словами Коростельова, ракета буде оснащена активною головкою самонаведення Онікс від української компанії «Радіонікс».

Також конструктор повідомив про передбачувані терміни розробки ракети. 

«Ми прокатали Нептун, ми його зробили разом з державними випробуваннями за два роки. Цей комплекс ми теж зробимо порядком за два роки до початку держвипробувань».

Зенітна ракета «Корал» призначена для знищення сучасних літаків, гелікоптерів, крилатих ракет, безпілотних літальних апаратів та інших аеродинамічних повітряних цілей. 

Розробники повідомляють, довжина ракети 4330 мм, діаметр 230/260 мм, маса - 300 кг, маса бойової частини 25 кг. Швидкість - 3600 км / год. За заявами КБ «Луч», ракета «Корал» зможе вражати цілі на відстані 30 км.

Коментарi (0)