четвер, 23 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Казанський: Кравчук ледь не довів до сказу Гризлова під час засідання ТКГ

Події , Політика , Право , Суспільство

Казанський: Кравчук ледь не довів до сказу Гризлова під час засідання ТКГ

views12

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представник Донецької області у Тристоронній контактній групі зі сторони України журналіст Денис Казанський розповів про зміну риторики Леоніда Кравчука у переговорах із росіянами. За його словами, він ледь не довів до сказу Гризлова.

Про це Казанський написав у Фейсбуці.

«Росіяни та їхні представники більш-менш адекватно спілкуються тільки в підгрупі з питань безпеки – там їм вдалось координувати окремі дії для відкриття нових блокпостів на Луганщині. Роботу гуманітарної та політичної підгрупи повністю заблоковано», – написав він.

За словами Казанського, російська сторона відмовляється від будь-яких обговорень, поки український парламент не скасує свою постанову провести регулярні місцеві вибори.

«Найважливіше – обмін полоненими. Вони відмовляються навіть погоджувати списки», – написав він.

Казанський підкреслив, що українська сторона намагалася пояснити, що через відмову бойовиків від обміну страждають не лише українські військовополонені, а й ті, які перебувають в українських в’язницях.

«Військовополонені бойовики для росіян не мають значення. Набагато важливіше спровокувати скандал через документ, який не має ніякого відношення до ОРДЛО і стосується лише виборів на контрольованій території», – написав він.

Крім того, наголосив, що Кравчук змінив тактику.

«Леоніда Кравчука сьогодні не впізнати – повна протилежність іміджу, який ми спостерігаємо в публічній комунікації. Говорив з Гризловом досить жорстко, а врешті-решт привів російського представника до припадку», – написав журналіст.

Коментарi (0)