неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Казахстан не вважає крадіжку Криму анексією і називає відносини з Росією довірчими

За кордоном , Новини

Казахстан не вважає крадіжку Криму анексією і називає відносини з Росією довірчими

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Казахстану Касим-Жомат Токаєв, який зайняв свою посаду після добровільної відставки Нурсултана Назарбаєва і позачергових виборів, виступив зі словами підтримки «мінських угод», при цьому заявив, що крадіжка Криму Росією не є анексією.

На питання чи був Уряд Казахстану наляканий подіями в Україні, а саме анексією Криму та війною на сході країни, він відповів, що взагалі не вважає анексію Криму анексією, а з Росією Казахстан поєднують довірчі відносини.

«По-перше, ми не називаємо те, що сталося в Криму, анексією. Те, що сталося, то сталося. Анексія – це занадто важке слово стосовно Криму. По-друге, ніякого страху, як ви говорите, не було, оскільки у нас, як я вже сказав, абсолютно довірчі, добросусідські відносини з Російською Федерацією», – заявив президент Казахстану.

Крім того, він зауважив, що вони вірили в мудрість та порядність російського керівництва що мінські переговори були розпочаті за ініціативою Нурсултана Назарбаєва.

«На сьогоднішній день мінські угоди, по суті, є єдиним правовим документом, який може привести в кінцевому рахунку до врегулювання так званого українського конфлікту», – додав Токаєв.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі