понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Карантинні заходи: рішення Кабінету міністрів України

Карантинні заходи: рішення Кабінету міністрів України

views62

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет міністрів України на засіданні 16 березня затвердив розпорядження про введення карантинних заходів по всій території України з 18 березня по 3 квітня для запобігання поширенню COVID-19.

Уряд підтримав рішення заборонити:

  • регулярні і нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;
  • перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, що виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах;
  • перевезення пасажирів метрополітеном у всіх містах України;
  • перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному і далекому).

Крім того, вводяться й інші обмеження:

  • заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних і інших заходів) за участю більше 10 осіб.
  • заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торгово-розважальні центри, інші установи розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу.

Дозволяються:

  • заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування;
  • торгівля продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську і страхову діяльність;
  • надавати послуги з громадського харчування з застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Міністерству охорони здоров’я доручено призупинити планову госпіталізацію і планові операції, крім невідкладних і термінових. Медичні установи мають максимально підготувати і перепрофілювати для прийому та лікування інфікованих хворих у важких станах.

Обмежується експорт продуктів харчування за визначеним Урядом переліком.

В Чернівецькій та Житомирській областях запроваджується режим надзвичайної ситуації з 17 березня 2020 року. Таке рішення було прийнято на виконання рішень обласних комісій з питань ТЕБ і НС у зв’язку з фіксацією випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

На атомні електростанції та міста-супутники працівників не допускаються люди з ознаками респіраторних захворювань, посилюється санітарно-пропускний контроль для персоналу.

Громадян України закликають утриматися від виїзду за кордон. Тим, хто зараз перебуває за межами країни рекомендують повернутися. Для тих, хто подорожує на власному транспорті, буде працювати тільки частина пунктів пропуску. Повністю припинено пішохідне сполучення.

Контроль за виконанням даної постанови Уряду покладено на МВС і Національну поліцію. Органам влади, підприємствам та організаціям рекомендовано забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а при наявності технічної можливості – також працювати в режимі онлайн.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі