вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Капітуляція власними руками

Авторські статті , Російська агресія

Капітуляція власними руками

views127

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Останнім часом увага всієї світової спільноти прикута до проблеми України з новообраним президентом, котрий, незважаючи ні на кого, вирішив, що Україні краще капітулювати.

На початку жовтня В.Зеленський раптово скликає прес-конференцію, другу за короткий час його правління. На цьому заході він розповідає, що погоджується зробити, на його думку, рішучий та перспективний для країни крок – підписання капітуляції, тобто «формули Штайнмаєра», вкотре здати Крим та покинути українців, що виїхали тимчасово з окупованої території і не мають змоги повернутися додому, а тих, хто зараз живе майже на лінії зіткнення лишити сам на сам з ворогом після відведення української армії.

Так склалося, що ті українці, що проживають на ворожій стороні та прифронтовій території, більше за всіх розуміють наслідки реалізації формули Штайнмаєра. Щоб довго не розповідати, скажемо прямо, як воно є. Реалізуючи цю формулу, Зеленський штовхне Україну на неминуче підписання капітуляції перед Росією. І це стане загрозою українській державності та українському народу.

Протести проти капітуляції

Шостого жовтня по Україні і закордоном прокотилися хвилі протестів проти української капітуляції перед агресором – Росією. Незадовго перед цим Володимир Зеленський опублікував чергове відео, в якому розповів, що у формулі Штайнмайера зради немає. Але я рекомендував би всім прибічникам формули звернути увагу на ось такі його слова слова:

«Я поважаю конституційне право кожного громадянина України на протест. Я чую вас, і повірте, я ніколи не здам України. У той же час я дуже прошу всіх виважено і спокійно підійти до ситуації і не піддаватися на маніпуляції і провокації деяких осіб. Вони дуже хочуть використовувати вас, і повернути собі можливість грабежу, стати жертвами політичного переслідування і уникнути кримінальної відповідальності. Цього не буде», – Володимир Зеленський.

З цієї промови слід зробити висновок, що Зеленський дійсно вважає, що акції проти капітуляції – це справа рук Порошенко. Ще й Богдан підливає масла у вогонь, заявляючи з відпочинку у Турції про проплаченість мітингів в Україні.

Не вірити в щирість протестуючих досить природно для людей, які самі на протест ніколи не виходили. Але для влади це велика помилка, яка зазвичай до добра не доводить. Не треба так.

Протестуючі застережливо вказували бездосвідному голові країни, щоб не робив неправильних та суперечливих дій, котрі б привели Україну до розколу, чим не вагаючись скористається агресор.

Люди, що вийшли на протести проти капітуляції, впевнені: втілення у життя «формули Штайнмаєра» є не що інше, як прихована здача національних інтересів і початок капітуляції України у російсько-українській війні.

Чесність

Підписання будь-яких угод з Росією не принесуть жодних плодів. Спираючись на певний досвід, Росія жодного разу не дотримувалася підписаних угод. То де гарантії що після підписання «формули» все буде виконано за правилами? Прийняття «формули Штайнаєра» виглядає, як незрозуміле бажання нинішньої української зрадо-влади замирити агресора, зробити себе винуватими у всьому замість того, щоб гідно відстоювати своє й давати міцний опір супротивнику, а не виконувати його забаганки. Багатолітній історичний досвід свідчить, що подібні дії дають прямо протилежний ефект.

 Чи потрібна нам «формула»?

За даними українських ЗМІ, у багатьох містах України пройшли засідання міських та обласних рад, на котрих обговорювали питання стосовно «формули Штайнмаєра». Переважна кількість сесій була скликана за ініціативи активістів. Фактично кожне місто закликало президента не підписували ніяких формул, зупинити капітуляцію України, що понесе за собою наслідки у вигляді загроз українському державному суверенітету.

Окрім Сумської міської адміністрації проти формули Штайнмаєра висловилися Хмельницька, Львівська, Тернопільська Івано-Франківська облради та міські ради Кропивницького, Косова, Дубна. Усі ці органи здебільшого дотримуються думки, що внаслідок реалізації формули Штайнмаєра відбудеться капітуляція України та настане загроза українській державності.

Висновок

На сьогодні Україна ще не втратила перспектив розвитку своєї державності, котру започаткував колишній президент, але реалізуючи цю «формулу» ми можемо знищити власну незалежність. Ці кроки коштуватимуть Зеленському непримирним та безперспективним миром через приниження української гідності країною-агресором Росією. Україна знову опиниться під впливом Росії, що призведе до зміни міжнародних відносин.

Якщо вже так не терпиться щось зробити задля нашого спільного миру, то, ймовірно, потрібно спробувати запропонувати Росії забрати з України свої війська, тобто стовідсотково вивести свою армію з тимчасово окупованих районів Донбасу та з анексованого Криму. В такому разі можна буде й подумати про якісь заходи, що забезпечать національну безпеку й оборону, відсіч та стримання озброєного агресора в Донецькій та Луганській областях.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі