
Події , Спорт , Сили оборони України
Капітан Нацгвардії зі своєю службовою собакою вибороли першість чемпіонату світу з дресирування (ВІДЕО+ФОТО)
1387
12.09.2022
Капітан Національної гвардії України Вікторія Безус та її службова собака Білка стали чемпіонами світу з дресирування IGP WM FCI 2022.
Про їхню перемогу розповіли в НГУ.
"Капітан Вікторія Безус зі своєю службовою собакою Білкою, які несуть службу в одній з військових частин Північне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України стали чемпіонами світу з дресирування IGP WM FCI 2022" – йдеться в повідомленні.
Міжнародний чемпіонат з дресирування завершився 11 вересня, він проходив в чеському місті Роудніце-над-Лабою.
Вперше в історії змагань з дресування переможницею стала Українка.
Вікторія та її собака продемонстрували відмінні результати у трьох розділах змагань, а найвищий бал був у розділі "послух".
"Це історична перемога для усієї України, бо завдяки Вікторії та Бліці вперше на змаганнях з #IGP пролунає український гімн та замайорить у небі жовто-блакитний прапор!", – зазначили в Нацгвардії.
Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі