субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Канал для ОРДЛО обіцяють зробити преміум-класу

Новини

Канал для ОРДЛО обіцяють зробити преміум-класу

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що на новому каналі для окупованих територій транслюватимуть найкращий український контент преміум-класу.

Про це він повідомив під час пресконференції в Укрінформі.  

За словами Тимошенка, недостатньо використовувати те, що вже є, щоб «достукатися до аудиторії». Тому домовилися зробити так, щоб люди на тимчасово окупований територіях мали «найпреміальніший контент, який тільки є в Україні».

«Достукатися до аудиторії просто новинним контентом неможливо. Тому ми провели переговори з усіма великими гравцями телевізійного ринку в Україні і домовилися, що вони разом із нами працюватимуть на те, щоб ми доносили сигнали до тимчасово окупованих територій. Як саме — ми домовилися, що на цьому каналі буде найпреміальніший контент, який є в Україні. Це і серіали, і ток-шоу, і розважальні шоу, наприклад, футбольні матчі, різні спортивні трансляції», – повідомив Тимошенко.

За його словами, найближчим часом канал розпочне виробництво своїх новин, а далі планується запуск інших форматів, у тому числі, ток-шоу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі