неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Качура звернеться до МВС і СБУ з проханням перевірити «Росспівробітництво»

Суспільство

Качура звернеться до МВС і СБУ з проханням перевірити «Росспівробітництво»

views97

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат України від фракції «Слуга народу» Олександр Качура заявив про намір звернутися до Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України з проханням провести перевірку роботи в Україні федерального агентства РФ «Росспівробітництво» на наявність ознак підривної діяльності.

Про це народний депутат заявив в коментарі Guildhall.  

Він наголосив, що встановити наявність або відсутність ознак підривної діяльності має суд.

«Якщо є претензії щодо будь-якої організації, правоохоронні органи повинні звернутися з клопотанням до Міністерства юстиції і міністерство повинно проводити заборону діяльності такої організації, якщо вона працює на підрив національних інтересів, або ж є якісь ознаки того, що в нашій військовій ситуації «Росспівробітництво» працює в чиїхось інтересах. Тільки суд повинен встановити наявність або відсутність ознак підривної діяльності», – заявив народний депутат.

І додав, що відправить відповідні звернення до СБУ та МВС.

«Я направлю до Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України відповідні звернення, щоб вони провели перевірки на наявність підривної діяльності в роботі «Росспівробітництва» в Україні», – підсумував Олександр Качура.

Екскерівник Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії Микола Маломуж також раніше заявляв, що Російське федеральне агентство «Росспівробітництво», що знаходиться в Києві, є організацією прикриття російських спецслужб і використовується для вербування агентури, проведення інформаційних кампаній та спеціальних операцій проти України.

Ексрадник глави СБУ Ярослав Антоняк наголошував, що федеральне агентство РФ «Росспівробітництво» є інструментом операцій впливу російських спецслужб в Україні, а його робота становить загрозу для національної безпеки.

Народний депутат України від фракції «Слуга народу» Ірина Верещук говорила про те, що СБУ і РНБО повинні дати оцінку діяльності російського федерального агентства «Росспівробітництво» в Україні. А «Слуга народу» Микита Потураєв заявив, що діяльність в Україні вказаного російського агентства є серйозною проблемою, тому необхідно піднімати питання про її роботу в країні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі