понеділок, 03 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кабмін: Ви не знаєте, коли опинитесь у «громадському місті», тож краще носити маски

Кабмін: Ви не знаєте, коли опинитесь у «громадському місті», тож краще носити маски

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет міністрів заявив, що носіння маски не є обов’язковим, оскільки вулиця не є «громадським місцем». Водночас додав, що все ж рекомендує бути у масці, «оскільки у будь-який момент можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце».

Про це йдеться в роз’яснені на Урядовому порталі щодо нових обмежувальних заходів, які набирають чинності з 6 квітня.

Згідно з повідомленням, Кабмін не забороняє, але рекомендує на період карантину перебувати на вулиці в масці. Це не передбачено нормою нової постанови №211, але у ній йдеться про те, що в усіх громадських місцях громадяни мають бути в масці чи респіраторі.

«Громадське місце – частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під’їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше)», – наводиться цитата з норми закону.

При цьому, як ми писали раніше, перелік громадських місць може бути розширений органами місцевої влади.

«Тому ми наполегливо рекомендуємо перебувати на вулиці в масці, оскільки у будь-який момент можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце», – йдеться в повідомленні.

Більш детально про те, що можуть трактувати під визначенням «громадське місце» громадяни та правоохоронці, можна прочитати у статті: «Масочний режим»: що таке «громадське місце» та де штрафуватимуть».