неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кабмін схвалив проєкт Стратегії воєнної безпеки України

Політика

Кабмін схвалив проєкт Стратегії воєнної безпеки України

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет міністрів України підтримав проект Стратегії воєнної безпеки, який покликаний замінити Воєнну доктрину.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Міністерство оборони розробило цей проєкт на основі Стратегії національної безпеки України, затвердженої нещодавно Президентом Володимиром Зеленським.

Стратегія воєнної безпеки передбачає залучення для реалізації всеохоплюючої оборони не лише Збройних сил України, а й усіх складових сектору безпеки й оборони та громадянського суспільства. Цей документ враховує ризики воєнної загрози з боку Росії та дисбаланс воєнних потенціалів України та Російської Федерації.

«Всеохоплююча оборона України передбачає застосування всіх форм і способів збройної боротьби з агресором. У тому числі, асиметричних та інших дій для оборони держави при дотриманні принципів і норм міжнародного права»,– зазначив Міністр оборони України Андрій Таран.

У разі схвального рішення Ради національної безпеки та оборони, Стратегію воєнної безпеки буде введено в дію Указом Президента України.

Крім того, вона є основою для розроблення Стратегічного оборонного бюлетеня України, програмних документів з питань оборони та розвитку сил оборони, розвитку озброєння та військової техніки, а також плану оборони України й планів застосування сил оборони.

Після схвалення Стратегії Міноборони впродовж трьох місяців має подати проект нового Стратегічного оборонного бюлетеня для розгляду і затвердження керівництву держави. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі