субота, 01 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кабмін продовжив карантин і розглянув постанову щодо строків виплати грошової допомоги ВПО (документ)

Економіка , Переселенці

Кабмін продовжив карантин і розглянув постанову щодо строків виплати грошової допомоги ВПО (документ)

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабмін продовжив адаптивний карантин і розглянув постанову «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

Про це повідомив народний депутат від фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Він написав, що строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжиться на період карантину і ще на один місяць.

«Строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його завершення без звернення до уповноваженого органу», – написав Гончаренко.

Крім того, нардеп пояснив, що буде проведено перерахування розміру і у разі виявлення зменшення виплат буде здійснено доплату.

«Уповноважений орган протягом одного місяця після скасування карантину проводить перерахування розміру виплаченої грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам на підставі поданих документів. Якщо за результатами перерахунку виплати виявляються меншими, здійснюється доплата», – написав Гончаренко.

Відомо також, що уряд продовжив адаптивний карантин до 31 липня.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він наголосив, що можуть бути послаблення.

«Враховуючи зростання кількості коронахворих ми продовжимо дію адаптивного карантину до 31 липня цього року. Також на засіданні уряду ми розглянемо запропонований міністерством охорони здоров’я оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах, — наголошу, — якщо цього вимагатиме ситуація», – сказав Шмигаль.

Таким чином, всі внутрішньо переміщені особи, які отримують грошову допомогу, можуть не звертатися до уповноважених органів до 31 серпня 2020 року. Виплати будуть здійснюватися автоматично.