середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кабмін анонсував знижки на опалення, але якщо є можливість

Економіка , Новини

Кабмін анонсував знижки на опалення, але якщо є можливість

views103

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В залежності від ринкових цін на газ теплогенеруючі підприємства зможуть знижувати тарифи на опалення. Саме таку можливість надав на сьогоднішньому засіданні Кабінет міністрів.

Про це розповів прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Сьогодні на рівні уряду ми ухвалили постанову, яка дозволяє вам фактично на місцях врахувати ринкову ціну на газ. Фактично, ви можете відкоригувати те, що люди отримують в платіжці, на різницю між ринковою ціною і ціною, яка сьогодні закладена в тарифі», – сказав він.

Згідно зі словами прем’єра, сьогодні підприємства, які надають тепло, враховують в своїх тарифах ціну на газ, яка була закладена минулого року в розмірі 7482 гривні за тисячу кубометрів. І це при тому, що сьогодні ринкова ціна блакитного палива є набагато нижчою.

«Звичайно, по всій країні тарифи різні, оскільки вони включають транспортування і все інше, але сьогодні в тарифі у людей сидить ціна 7482, тобто, фактично тариф розрахований на основі торішніх цін. Фактично сьогодні люди платять так, як ніби газ коштує не 5100, а 7400, і це те, з чим ми не можемо миритися», – підкреслив прем’єр.

Міністр розвитку громад і територій Олена Бабак, говорить, що Кабмін вніс деякі зміни до урядових постанов, що регулюють постачання послуг опалення та правила постачання теплової енергії.

«У цих постановах уряд надав право теплопостачальним підприємствам працювати за законами ринку. В якому сенсі? Давати знижку споживачам, якщо є можливість», – сказала вона.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі