п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кабмін затвердив механізм іпотечного кредитування переселенців з Донбасу

Cіпратов Роман


Економіка , Новини , Переселенці

Кабмін затвердив механізм іпотечного кредитування переселенців з Донбасу

views332

29.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На засіданні Уряду України 28 квітня було затверджено порядок пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб.Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

 

Як повідомили у міністерстві, кредитування буде здійснюватися за рахунок гранту німецького державного банку KfW у розмірі 25,5 млн євро. Реалізація порядку створить можливість для внутрішньо переміщених осіб отримати пільгові кредити на прийняте в експлуатацію житло у сумі приблизно 40 000 євро до 20 років під пільгові умови 3% річних з розрахунком 63 кв. м загальної площі на сім'ю.«Задля отримання пільгового кредиту під 3% буде сформовано окрему чергу на базі існуючих реєстрів, які ведуться Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та його регіональними управліннями. При цьому важливо, що громадяни, які стоять в черзі, не будуть виключатися з будь-якого реєстру Державним фондом та його регіональними управліннями до моменту фактичного отримання кредиту на придбання житла або поліпшення житлових умов з інших підстав», зазначила заступниця міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Інна Драганчук.Також повідомляється, що відбір переможців з числа кандидатів, які перебуватимуть у новоствореній черзі, відбуватиметься шляхом випадкового вибору, який проводиться за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних. 

 

Коментарi (2)

Петро (6 місяців тому)

Я є переселенцем з тимчасово окупованої території, я хотів взяти участь в програмі кредитування під доступне житло! Що для цього необхідно необхідно? Дякую !

Стрижаченко Людмила Николаевна (6 місяців тому)

Добрый день,как записаться в очередь? Есть ли исключения по метражу для многодетных семей?