четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Это как бы не алё» – ОПЗЖ не розрахувалась з таксистами за участь в автопробігу 9 травня (відео)

Суспільство

«Это как бы не алё» – ОПЗЖ не розрахувалась з таксистами за участь в автопробігу 9 травня (відео)

views106

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представники проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» найняли в Одесі таксистів для партійного автопробігу на День Перемоги. Але не змогли розрахуватися з ними – оплатили замість трьох годин роботи таксистам лише дві.

Про це пише місцеве видання «Думская».   

У повідомленні йдеться, що у День Перемоги народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Микола Скорик організував акцію автопробігу, за який обіцяв заплатити таксистам. Годину роботи оцінили у 150 грн.

«Водії повинні були стартувати на морвокзалі та їздити містом з партійними та радянськими прапорами, а тоді фінішувати на 411-й батареї», – пише одеський інтернет-ресурс.

Таксистам сказали, що їздити містом вони будуть 2 години і що може статися так, що акція закінчиться навіть раніше, ніж планується. Однак це дійство розтягнулася на три години.

У результаті таксисти почали задавати питання щодо остаточної суми, тому що партія оплатила їм 300 гривень, замість необхідних 450.

«Тут по времени получилось больше. Это как-то не алё», – промовив один з таксистів.

Однак у відповідь почув, що більше немає. Грошей виділено стільки, скільки виділено, й на кожного учасника встановлена певна сума. Тож «сколько дали, столько и раздал».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі