четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Із російського ув’язнення вийшов кримчанин Ренат Сулейманов

Політика

Із російського ув’язнення вийшов кримчанин Ренат Сулейманов

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кримчанин Ренат Сулейманов, засуджений в окупованому Криму у «справі Таблігі Джамаат», вийшов із російської колонії, відбувши весь термін ув’язнення.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

У січні 2019 року так званий Верховний суд Республіки Крим засудив його до 4 років колонії загального режиму і 1 року обмеження волі за причетність до ісламського руху «Таблігі Джамаат». Під вартою Сулейманов перебував з 2 жовтня 2017 року.

Свою провину в суді Ренат Сулейманов не визнав і заявляв, що ні він, ні його однодумці не планували і не здійснювали ніяких дій, які могли б нести загрозу безпеці населення в Криму, а свої релігійні погляди не вважає кримінальними.

Провину кримського мусульманина звинувачення доводило традиційними способами – показаннями прихованих свідків, лінгвістичної і релігієзнавчої експертизою, ісламської літературою і відеозаписом зборів.

Термін ув’язнення Ренат Сулейманов відбував у виправній колонії №1 УФСВП Росії в Кабардино-Балкарській Республіці.

Правозахисний центр «Меморіал» визнав Рената Сулейманова політичним в’язнем і вимагав його негайного звільнення, але на свободу чоловік вийшов тільки після закінчення повного терміну.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі