неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Юрист з Австралії очолила Моніторингову місію ООН з прав людини в Україні

За кордоном , Новини , Події , Політика

Юрист з Австралії очолила Моніторингову місію ООН з прав людини в Україні

views153

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Моніторингову місію ООН з прав людини в Україні очолила австралійська юристка Матільда Богнер. Богнер вступила на посаду після того, як її попередниця Фіона Фрейзер завершила своє 5-річне перебування в Україні, хоча й продовжує працювати в Управлінні ООН з прав людини, але в Афганістані.

Перше, що  планує зробити на своїй посаді Богнер – зробити робочу поїздку на схід України та налагодити стосунки з новим урядом України та партнерами.

«Ми працюватимемо з урядом та іншими партнерами для подолання основних викликів для прав людини в Україні: як системних, так і спричинених збройним конфліктом та окупацією Криму. Ми підтримуємо політику, яка є інклюзивною та недискримінаційною, і яка не залишає нікого осторонь», – сказала Матільда Богнер.

Що ми знаємо про Богнер? В системі ООН вона працює з 2006 року. Очолювала представництва УВПКЛ в Південно-Східній Азії, Центральній Азії, Тихоокеанському регіоні, у Лівії очолювала Відділ прав людини, перехідного правосуддя та верховенства права Місії ООН з підтримки. Перед тим, як приїхати до України, займала посаду головної радниці ООН з прав людини в Білорусії.

Нагадаємо. З початку російської агресії в Україні моніторингова місія ООН з прав людини здійснює моніторинг ситуації на вільній та окупованій території України (в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі – моніторинг віддалений). З 2014 року офіси місії ООН відкриті в Києві, Одесі, Маріуполі, Краматорську, Харкові та Донецьку.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі