вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Юрист інформатора, що спричинив міжнародний скандал, має українське коріння – Голос Америки

За кордоном , Новини

Юрист інформатора, що спричинив міжнародний скандал, має українське коріння – Голос Америки

views101

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Юрист Ендрю Бакай, який представляє інтереси викривача, що повідомив про телефонну розмову президентів США та України, має українське коріння.

Таку інформацію оприлюднив «Голос Америки». Ендрю Бакай є досить авторитетною особою у сфері надання юридичних послуг. Він засновник і керуючий партнер Compass Rose Legal Group. Фірма спеціалізується на питаннях національної безпеки і, зокрема, займається скаргами інформаторів у федеральних установах.

Пан Бакай – онук українських емігрантів. Його бабуся, Марія Бакай, народилася в Україні в 1919 році, а померла у 2013 році в місті Стемфорд, штат Коннектикут. Крім того, адвокат має ще й польське коріння. Його мама переїхала до США з Польщі.

На початку свого професійного шляху пан Бакай працював в офісах сенаторів-демократів, серед яких була навіть Хілларі Клінтон. За інформацією з профілю на Linkedin, влітку 2002 року Ендрю Бакай проходив практику в Державному Департаменті США, а також стажувався в посольстві США в Україні. За словами самого юриста, він займався виявленням шахрайства, проводив візові інтерв’ю, перекладав офіційні російські/українські документи англійською та представляв офіційні інтереси США на різних подіях в Україні.

Перш ніж почати приватну практику, пан Бакай працював у ЦРУ та Міністерстві оборони.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі