понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Юлію Кузьменко залишили під вартою (відео)

Новини , Право

Юлію Кузьменко залишили під вартою (відео)

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Волонтерку та дитячу кардіохірургиню Юлію Кузьменко, яку затримали за підозрою у вбивстві журналіста Павла Шеремета у липні 2016 року, залишили під вартою до 8 лютого 2020 року.

Сьогодні, 24 грудня, їй відмовили у задоволенні апеляційної скарги.

Суд вислухав двох свідків – колишнього чоловіка підозрюваної Дмитра Кузьменка, а також головного лікаря медзакладу, у якому працювала жінка, Володимира Жовніра. Десятки осіб готові були взяти на поруку Кузьменко, але марно.

Під час виступу адвокат Кузьменко Влад Добош також прохав звільнити підозрювану з-під варти. Він наголошував, що на момент вбивства Шеремета жінка була удома, підозрюваного – Андрія Антоненка бачила лише тричі, а з підозрюваною Яною Дугарь взагалі познайомилася нещодавно. І на все це є як докази, так і свідки.

Під час своєї промови, коли вже слово надали самій Юлії Кузьменко, вона вчергове підкреслила, що ніколи не знала вбитого журналіста та навіть не чула про нього до його загибелі. Жінка попросила, аби її звільнили з-під варти, та додала, що хоче «повернути собі чесне ім’я як волонтер та лікар».

При всіх нестиковках та якихось примарних на даний час доказах, прокурор знайшов інший шлях дій і попросив суд звернути увагу на те, що останніми роками Кузьменко придбала собі машину і дім…

Справа ще ведеться і ми будемо тримати вас в курсі подій.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі