середа, 30 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Юлія Кузьменко подала позов проти Авакова та МВС

Новини , Право

Юлія Кузьменко подала позов проти Авакова та МВС

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кардіохірургиня та волонтерка Юлія Кузьменко подала позов проти Міністерства внутрішніх справ та його керівника Арсена Авакова.

Справа потрапила до судді Печерського райсуду Вовка – того самого, який раніше арештував Юлію Кузьменко за підозрою у вбивстві російського журналіста Шеремета.

Про це йдеться у базі даних на держпорталі «Судова влада України».

Юлія Кузьменко подала позов проти Авакова та МВС

Позивачка Юлія Кузьменко захищатиме власну честь, гідність та ділову репутацію. Третьою особою у справі виступає телерадіокомпанія «Україна».

Адвокат Кузьменко Вікторія Дейнека пояснила, що 13 грудня 2019 року міністр МВС Арсен Аваков у програмі «Свобода слова Савіка Шустера» заявив, що Юлія Кузьменко відмовилася надавати свідчення у справі вбивства Шеремета, і це є недостовірною інформацією.

«Якщо Міністерство внутрішніх справ вважає, що Кузьменко відмовилася, то має бути відповідний протокол допиту, де вказано, що вона використала статтю 63 Конституції. Натомість такого протоколу допиту немає, тому що допиту не було. Такий допит, де вона давала свідчення, був після виходу цієї програми. Окрім цього, під час судових засідань Юлія Кузьменко не використовує статтю 63 Конституції і надає свідчення. Тому ми наполягатимемо, щоб інформація, поширена Аваковим, була спростована», – підкреслила адвокатка Юлії Кузьменко.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі