субота, 24 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Юлія Кузьменко не довіряє експертам, але готова до перевірки на поліграфі із залученням міжнародних

Події

Юлія Кузьменко не довіряє експертам, але готова до перевірки на поліграфі із залученням міжнародних

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Юлія Кузьменко, яку слідство вважає виконавицею вбивства Павла Шеремета в 2016 році, відмовилася від проходження перевірки на поліграфі через недовіру до експертів.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київської області.  

У повідомленні зазначено, що раніше Кузьменко дала згоду на проходження тесту на поліграфі 26 лютого. Однак через відсутність адвоката вона відмовилася від перевірки.

«4 березня Юлія Кузьменко та її адвокат прибули до експертів, однак підозрювана повторно відмовилася від поліграфа через недовіру атестованим державним експертам, які мали проводити опитування», – йдеться у заяві.

Кузьменко вказала, що згодна на проведення експертизи «в будь-якому іншому закладі із залученням незалежних міжнародних експертів».

Нагадаємо. У вбивстві журналіста Павла Шеремета підозрюються: медсестра Яна Дугарь, лікар і волонтер Юлія Кузьменко, музикант Андрій Антоненко і подружжя Інна і Владислав Грищенки. Підозра прозвучала на брифінгу МВС за присутністю президента Зеленського.

4 лютого Печерський районний суд Києва виніс рішення про продовження знаходження під вартою дитячій хірургині й волонтерці Юлії Кузьменко до 3 квітня.

Адвокат Станіслав Кулик, який захищає підозрюваного в справі Шеремета музиканта та волонтера Андрія Антоненка, заявив, що прокуратура підіслала свідка з помилковим алібі для його підзахисного.

Печерський райсуд Києва зобов’язав ДБР почати досудове розслідування за заявою, яка була подана захистом Андрія Антоненка. У заяві йдеться про вчинення злочину слідчими Національної поліції 2 січня 2020 року проти підозрюваного в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.