четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Італія хоче обмежити режим відкритого неба в Україну

Новини

Італія хоче обмежити режим відкритого неба в Україну

views112

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Італія хоче обмежити режим відкритого неба для виконання авіарейсів в Україну. Авіаперевізник подав заявки на отримання прав на польоти з Києва та Львова до Венеції з частотою до двох разів на тиждень з 1 березня 2020 року, однак від Державіаслужби України не отримав схвалення.

Про це повідомляє avianews.  

Вказується, що регулятор розглядав це питання на засіданні спеціальної комісії 27 лютого.

«Зараз італійська сторона планує врегулювати і обмежити польоти на своїх маршрутах. Однак остаточного рішення з цього питання на сьогоднішній день немає. Тому по рейсам у Венеції ми не отримали ні схвалення, ні відмови», — відзначили в прес-службі SkyUp.

Зараз регулярні рейси в Італію з боку України виконують МАУ і SkyUp, а з боку Італії в Україну літає Alitalia. Значну кількість маршрутів в Київ, Львів, Одесу і Харків обслуговував італійський лоукост Ernest Airlines до припинення діяльності у січні 2020 року.

Режим відкритого неба між Україною і Італією був введений у 2016 році. Тоді були зняті обмеження на частоту польотів та кількість допущених авіаперевізників. Лібералізація була проведена на тлі відсутності польотів італійських авіакомпаній в Україну.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі