вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ірландці запустили гарячу лінію психологічної підтримки для біженців з України

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Ірландці запустили гарячу лінію психологічної підтримки для біженців з України

views938

18.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

В Ірландії запрацювала гаряча лінія для психологічної підтримки українських біженців. Вона працює у понеділок, вівторок та середу з 9:00 до 11:00 та з 15:00 до 18:00 за телефоном: 0818 452 178.

Про це повідомляє The Irish Examiner.

Служба підтримки була організована у Корку групою підтримки мігрантів Together-Razem. Лінія отримала назву «Зателефонуй Тані». Вона призначена для конфіденційної психосоціальної допомоги. Лінія працюватиме російською та українською мовами.

За словами виконавчого директора Together-Razem Войцеха Бялека, в Ірландії перебуває багато біженців, які мають кваліфікацію в галузі медицини, їх необхідно оперативніше залучати, усуваючи бюрократичні перепони.

Раніше організація запустила службу консультування для українських біженок. Вона користується великим попитом, приймаючи до 20 нових пацієнтів на тиждень, проте психотерапевт доступний лише 10 годин на тиждень і до нього стоїть довга черга. Гаряча лінія має задовольнити частину попиту, зазначив Бялек.

Нагадаємо, декому з українських біженців в Ірландії доводиться ночувати на вулиці.

За інформацією Євростату, за останній час кількість українських громадян, які отримали статус тимчасового захисту, зменшилась у 19 з 26 країнах, що входять до складу Європейського Союзу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі