субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Іранські хакери зламали урядову мережу США, щоб генерувати криптовалюту

Cіпратов Роман


За кордоном , Технології , Події

Іранські хакери зламали урядову мережу США, щоб генерувати криптовалюту

views78

17.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Хакери з Ірану зламали мережу неназваної федеральної урядової агенції США та викрали паролі в мережі, встановивши програмне забезпечення для майнінгу криптовалюти.

Про це заявили в Агентстві кібербезпеки та безпеки інфраструктури США (CISA), повідомляє РБК-Україна.

Вказується, що хоча почався цей злом у лютому, офіційні особи міністерства внутрішньої безпеки США відреагували на ситуацію в червні, щоб очистити мережу цивільного агентства.

«З середини червня до середини липня 2022 року CISA провела операцію з реагування на інциденти в організації Федеральної цивільної виконавчої влади (FCEB), де CISA виявила передбачувану активність просунутих постійних загроз (APT)», – йдеться у публічному бюлетені ФБР та CISA.

Хакери скористалися широко відомою вразливістю, про яку CISA забила на сполох у грудні 2021 року і наказала агентствам усунути її. Це може стати прикладом того, як можуть пройти місяці з моменту злому до моменту його виявлення та розкриття, зазначає видання.

Також може бути останнім свідченням того, що хакерські групи Тегерана, які часто є державними підрядниками, «граються» схемами самозбагачення. Так, хакери нібито використали свій доступ до урядової мережі США для встановлення програмного забезпечення, що виробляє криптовалюту – потенційно корисний дохід для громадян Ірану на тлі введених санкцій.

Кінцевий мотив іранських хакерів незрозумілий. Також наголошується, що уряд Ірану регулярно відкидає звинувачення у зломах.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі