понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Іран просить «не політизувати» збиття літака МАУ і запевняє у продовженні розслідування

За кордоном , Новини

Іран просить «не політизувати» збиття літака МАУ і запевняє у продовженні розслідування

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Іран просить «не політизувати» збиття літака «Міжнародних авіаліній України» (МАУ) біля Тегерана і уникати перешкоджанню у розслідуванні. Тегеран запевняє у продовженні співпраці з іншими країнами у розслідуванні.

Про це йдеться у заяві Організації цивільної авіації Ірану.

Вони запевняють, що продовжать розслідування, але застерігають від «політизації» та «перешкоджання».

«Звісно, від усіх сторін очікується, що вони уникатимуть політизації цієї аварії, а також не перешкоджатимуть технічному та спеціалізованому розслідуванню», — йдеться у повідомленні.

В Організації цивільної авіації Ірану також сказали, що не отримували попереджень про будь-які запуски ракет перед збиттям українського літака.

Водночас на сайті МЗС Канади з’явилося повідомлення про підсумки телеконференції представників п’яти країн, громадяни яких загинули внаслідок збиття літака МАУ: України, Канади, Швеції, Афганістану та Великої Британії.

У ньому йдеться про занепокоєння тим, що Іран відмовляється передавати «чорні скриньки», порушуючи Конвенцію про міжнародну цивільну авіацію.

«Усі країни стурбовані тим, що Іран не передає «чорні скриньки». Додаток 13 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію вимагає, щоб це відбулося без зволікань», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо. Директор з розслідування авіаційних подій в Організації цивільної авіації Ірану Хасан Резаіфар заявив, що Іран більше не ділитиметься свідченнями з Україною у справі катастрофи літака МАУ. Причина – виток інформації про розслідування з українських ЗМІ.

26 січня член парламентського комітету з розвитку іранського меджлісу Фараджулли Раджабов заявив про те, що «бортові самописці українського лайнера, що розбився під Тегераном, залишаться Ірані і будуть розшифровані на іранській території».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі