понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Іран не може розшифрувати самописці літака МАУ, але й іншим не віддасть

За кордоном , Новини

Іран не може розшифрувати самописці літака МАУ, але й іншим не віддасть

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф заявив, що у Ірану не має можливості розшифрувати інформацію з чорних скриньок літака МАУ, який було збито біля Тегерана 8 січня. Але й передавати їх для розшифровки іншим країнам він не буде.

Про це міністр МЗС Ірану заявив в інтерв’ю NBC.  

Міністр МЗС визнав, що Іран не має можливостей для розшифровки чорних скриньок збитого Боїнга. При цьому наголосив, що підтримує рішення не передавати самописці іншим країнам. Він заявляє, що відповідно до міжнародних авіаційних правил, країна мала право проводити розслідування щодо катастрофи літака.

Крім того, Заріф заявляє, що їм потрібна допомога, але іншого характеру. Вони хочуть, щоб США або інші західні країни надали Ірану програмне забезпечення, кабелі та спеціальні знання,  які бі дозволили їм розшифрувати інформацію чорних скриньок.

«Ми попросили допомоги. Чому США не допомогли нам? Це гуманітарна проблема. Чому вони не дали нам програмне забезпечення? Чому вони не дали нам досвід? Є ще багато невідомих. Ось чому ми хочемо більше, ніж хто-небудь інший знати, що перебуває в чорній скриньці, щоб знати, що насправді сталося», – заявив віею.

І додав, що на даний момент із чорними скриньками не проводиться ніяких робіт.

«Ми не торкнемося чорних скриньок без присутності всіх зацікавлених сторін».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі