середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Інновації вересня: як зміниться життя українців цієї осені

Інновації вересня: як зміниться життя українців цієї осені

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Найближчим часом в Україні вводиться в дію декілька новацій, які змінять наше життя. Зокрема вони стосуються медичної сфери, правил дорожнього руху, утримання багатоквартирних будинків та вигідної закупівлі газу на зиму.

Маркування ліків. На всіх медпрепаратах з’явиться спеціальне маркування, яке можна зчитати за допомогою мобільного додатку. Маркування містить повну інформацію про препарат, зокрема виробника, терміни придатності та шлях до пацієнта. Додаток розробляється Мінекономрозвитку та торгівлі.

Газ на зиму. Вперше українцям надається можливість «запастись» газом на опалювальний сезон за літньою ціною. Для цього треба звернутись до газопостачальної компанії, заключити договір та зробити оплату.

Утеплення будинків. Запускається програма багатоквартирних будинків. Вона розрахована на ОСББ і діє завдяки Фонду енергоефективності. Звернувшись із своєю заявкою до вказаної установи, ОСББ зможуть провести тепломодернізацію будинків й повернути до 50 % витрачених коштів.

Шумові смуги. Ще одне нововведення стосується дорожнього руху. Ділянки трас з підвищеної небезпекою обладнають шумовими смугами на узбіччях. Коли автомобіль наближатиметься до них, водій та пасажири відчуватимуть сильну вібрацію. Вона попередить про небезпеку та нагадає, що треба зменшити швидкість.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі