понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Іловайська трагедія: три речі, які потрібно усвідомити кожному

Російська агресія

Іловайська трагедія: три речі, які потрібно усвідомити кожному

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

6 років тому українські військові спробували вдруге штурмувати Іловайськ. 10 серпня 2014 року вважається початком Іловайської операції. В історії України ці трагічні події будуть позначені як один з найжахливіших злочинів Кремля і величезний подвиг багатьох українців…

Про 3 головні речі нагадує «Армія Інформ».  

Впродовж 7-29 (31) серпня загинуло 366 українських захисників.

1. Іловайськ став межею, яка дала розуміння, що проти України воюють саме російські війська.

«Унаслідок підступного введення 24 серпня 2014 року російських військ на нашу територію українські військовослужбовці, добровольці й мобілізовані потрапили в оточення та під вогонь ракетно-артилерійських систем. Іловайськ став точкою відліку чи межею, після якої АТО закінчилось і всім стало зрозуміло: проти України воюють російські війська, які в безкрайніх полях під Іловайськом втратили останні краплі совісті та військової і людської честі», – йдеться у матеріалі.

2. Саме цими подіями 2014 року маніпулюють зацікавлені сторони для досягнення власних інтересів.

«Хтось для виправдання своїх дій, хтось для дискредитації певних осіб, хтось для відволікання уваги суспільства від якихось важливих подій чи процесів. Утім, такі злочини не мають строку давності ні в моральному, ні в юридичному плані. Рано чи пізно винних покарають», – додає «Армія Інформ».

3. Іловайська історія для українців – це не тільки трагедія, а й історія про величезний подвиг дуже багатьох людей.

«Ми маємо пам’ятати його та вшановувати пам’ять як загиблих, так і тих, кому вдалося вижити. Немає ціни героїзму та мужності бійців, які боронять нашу землю нині. Співчуття рідним усіх полеглих воїнів…».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі