вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Іграшки з логотипом «Армія Росії»: власник заявив, що таким чином «витягує гроші з РФ» (відео)

Суспільство , Події

Іграшки з логотипом «Армія Росії»: власник заявив, що таким чином «витягує гроші з РФ» (відео)

views64

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ветерани російсько-української війни приїхали на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас під Києвом, яка виготовляла іграшки з логотипом «Армія Росії». Вони просять власника компанії показати утилізовані іграшки та контракти з Росією.

Про це повідомили у телеграм-каналі PavlovskyNews.

5 грудня на Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас приїхали ветерани російсько-української війни. Вони просили від власника компанії показати утилізовані іграшки з написом «Армія Росії» та підписані контракти, про які він говорить.

Чоловік каже, що у нього дійсно є укладений з Росією у нього контракт. І додав, що закон цього не забороняє.

«Це морально не дуже красиво, але краще я звідти заберу гроші і тут буду платити податки, більше мільйона в бюджет», – заявив власник.

Ветерана АТО зауважив, що він так не вважає, навпаки, «покинув роботу і пішов воювати».

«Що хочете, те й робіть. Паліть мене, бийте, що хочете, вляпався», – сказав власник фабрики.

Однак попросив дочекатися поліції, оскільки до нього прийшло багато людей, а він лише один.

Згодом на місце приїхали поліцейські. Наразі вони оглядають приміщення.

Раніше відео з підприємства, де можна побачити, як одна з працівниць фабрики розписує ялинкові кулі, де нанесено символіку російської армії, виклав у Фейсбуці екскурсовод Сергій Савченко.

Пізніше виконувач обов’язків голови правління Павло Гукасов у соцмережі визнав, що фабрика поставляє свою продукцію в Росію.

«У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу і в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частину річної продукції фабрика поставляла до Росії, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати і прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів», – йдеться у повідомленні.

При цьому він поскаржився, що через економічну кризу та карантин знизився потік екскурсій, що поставило питання про подальше існування фабрики.

«Тому розвиток нових проєктів зайняв основний ресурс мого часу і всі замовлення від російської сторони йшли безпосередньо без моєї уваги. Через те, що співробітники не були проінструктовані мною не брати замовлення подібного формату, почали його виконання без усякого сумніву. І тільки конфліктна ситуація дозволила мені взяти безпосередню участь у відхиленні від виробництва цього замовлення. Наразі тираж ліквідовано», – написав він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі