субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Євросоюз не буде вводити санкції проти Лукашенка

Економіка

Євросоюз не буде вводити санкції проти Лукашенка

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Європейський союз не буде вводити санкції проти Олександра Лукашенка, щоб «не ускладнювати».

Про це повідомляє німецьке видання Die Welt з посиланням на джерела.  

Зазначається, що першою країною, яка вирішила не включати Лукашенка до списку санкцій, стала Німеччина. Її ініціативу підтримали Франція та Італія.

На думку Берліна і Парижа, «канали зв’язку з Лукашенком потрібно тримати відкритими при будь-яких обставинах», а санкції це б ускладнили.

Також вказується, що формального голосування щодо включення Лукашенка до списку санкцій не було. Проте підсумки неофіційних переговорів «ясно» дали зрозуміти, що Євросоюз дозволить йому «залишити Мінськ неушкодженим».

Видання пише, що за введення санкцій проти Лукашенка виступають кілька країн Балтії, а також Польща. Це ускладнює прийняття рішення про обмежувальні заходи.

Високопоставлене джерело Die Welt в ЄС розповіло, що «переговори йдуть дуже важко, тому що кожен список санкцій повинен бути одноголосно схвалений всіма державами-членами ЄС».

Нагадується також, що в кінці серпня 2020 року міністри МЗС країн-членів Євросоюзу домовилися ввести санкції проти близько 20 білоруських чиновників, причетних до фальсифікації виборів і придушення протестів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі