понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Європейський Союз виділяє Україні гроші та медичні заходи, Японія – противірусний препарат

Європейський Союз виділяє Україні гроші та медичні заходи, Японія – противірусний препарат

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Україну продовжує надходити допомога для боротьби з поширенням COVID-19 і лікування хвороби. Європейський Союз планує виділити кошти і окремо відзначив допомогу Донецькій області. Японія безкоштовно передасть препарати для лікування коронавірусної хвороби.

Європейський Союз виділить Україні 190 млн євро для боротьби з коронавірусом COVID-19. А Японія заявила про готовність передати в якості партнерської підтримки партію противірусного препарату фавіпіравір («Авіган»).

Про допомогу від ЄС йдеться в релізі Європейської комісії.  

У повідомленні вказується, що у зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу Європейська комісія прийняли рішення виділити понад 15 мільярдів євро країнам-партнерам. А країнам Східного партнерства, серед яких є й Україна, буде скеровано 952 мільйони євро.

Зазначається, що цю допомогу Україна отримає на підтримку короткострокових і нагальних потреб.

Європейський Союз також вирішив надати Україні 100 комплектів індивідуального захисту, обладнання та 70 літрів антисептичної допомоги, які будуть призначені для Центру екстреної медичної допомоги в Донецькій області.

Водночас, урядом Японії прийнято рішення про безкоштовну передачу Україні в якості партнерської підтримки партії противірусного препарату фавіпіравір («Авіган»).

Про це повідомили в пресслужбі міністерства закордонних справ України.

«Ми вдячні Уряду Японії, дуже швидко відгукнулися на наше прохання про допомогу та Україна увійшла до переліку 20 країн, які отримають ці ліки», – зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Японські медики вказають, що він допомагає полегшити перебіг вірусних захворювань, при цьому його ефективність при лікуванні коронавірусної інфекції COVID-19 поки що досліджується. Однак інтерес до використання цього препарату висловлюють багато країн.

Вказується, що партія препарату буде направлена ​​в Україну через систему ООН. А далі Міністерство охорони здоров’я здійснить розподіл препарату в медичні установи.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі