понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Європейська солідарність» отримала статус спостерігача у Європейській народній партії

Новини , Політика

«Європейська солідарність» отримала статус спостерігача у Європейській народній партії

views116

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Політична партія Петра Порошенка «Європейська солідарність» отримала статус спостерігача у Європейській народній партії. Таку інформацію розмістила партія на своєму сайті.

«Політична асамблея ЄНП прийняла Боснійську партію Чорногорії як асоційованого члена та «Європейську солідарність» як члена-спостерігача», – йдеться у повідомленні ЄНП у Twitter.

«Приєднання до ЄНП розглядаємо не лише як нашу внутрішньопартійну подію, а як сигнал визнання європейських прагнень України, її бажання приєднатися до ЄС та НАТО. Бо лише членство в цих двох союзах гарантує нам мир та безпеку», – написав Порошенко на своєму акаунті у Facebook.

Варто нагадати, що ще у червні Європейська народна партія надала статус спостерігача іншій українській партії – «Самопоміч». Такий же статус був обіцяний партіям «Європейська солідарність» та «Народний фронт», за умови, що вони виконають низку умов.

Наразі ЄНП є найбільш чисельною групою у новоствореному Європарламенті. До неї входить багато політичних лідерів, як наприклад, Ангела Меркель та Дональд Туск.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі