четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Європейська Рада розглянула «дорожню карту» виходу з карантину

Європейська Рада розглянула «дорожню карту» виходу з карантину

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Лідери Європейської Ради розглянули шляхи скоординованого та поступового виходу зі спричинених пандемією обмежувальних заходів. Зустріч проходила в режимі відеоконференції, яка була присвячена боротьбі з кризою COVID-19 і заходам боротьби з кризою.

Про це розповів президент Європейської Ради Шарль Мішель під час пресконференції за підсумками віртуальної зустрічі глав держав та урядів країн Євросоюзу.

За його словами, лідерами країн Європейської Ради було розглянуто «дорожню карту» для поступового скасування обмежувальних заходів, пов’язаних з COVID-19. Вони також домовились про співпрацю з Євроінституціями, враховуючи здоров’я та безпеку громадян і наближення сезону відпусток.

«Під час зустрічі ми висловили потужну волю рухатися вперед разом, досягли прогресу у різних вимірах європейської відповіді на пандемію. Ми розглянули спільну «дорожню карту» для поступового скасування обмежувальних заходів, пов’язаних з COVID-19. Ми всі погодилися, що здоров’я та безпека наших громадян є першим пріоритетом. Ми також погодилися про тісну співпрацю з Євроінституціями, зокрема, в умовах, коли ми наближаємося до сезону відпусток, і потрібно, наскільки це можливо, координувати поступове та впорядковане скасування обмежень», – сказав Шарль Мішель

Президент ЄР також повідомив про домовленість лідерів Європейської Ради щодо  прискорення роботи над створенням спеціального Фонду відновлення. Всі погодилися з тим, що він терміново необхідний у поточній ситуації.

«Цей Фонд відновлення надасть належні спроможності, щоб відповісти на потреби окремих секторів економіки та географічних частин Європи, які найбільше постраждали, та допомогти їм подолати цю безпрецедентну кризу. Такі доручення мають бути враховані в пропозиціях Єврокомісії до нової Багаторічної фінансової перспективи ЄС (MFF), яка розроблятися за наслідками кризи. Ми домовилися надати новий імпульс роботі навколо формування Фонду відновлення та довгострокового бюджету, щоб досягнути збалансованої згоди щодо обох напрямків так швидко, як це можливо», – сказав президент ЄР.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі