вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Єврокомісія відреагувала на підписання «формули Штайнмаєра»

За кордоном , Новини , Політика

Єврокомісія відреагувала на підписання «формули Штайнмаєра»

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Єврокомісія позитивно відреагувала на підписання контактною групою в Мінську «формули Штанмайера».

Речниця Єврокомісії Майя Косьянчич в середу 2 жовтня назвала погодження «формули Штайнмаєра» кроком, що зможе привести до імплементації Мінських угод всіма сторонами конфлікту.  Вона вважає, що така імплементація є «ключем» до мирного вирішення конфлікту на Сході України.

Косьянчич нагадала, що Євросоюз послідовно підтримує всі зусилля по впровадженню «Мінських угод» і наголосила, що «ЄС залишиться непохитним у цілковитій підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах».

Нагадаємо. 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи погодили «формулу Штайнмаєра», яку запропонував в 2015 році тодішній глава МЗС ФРН, нині президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що закон про особливий статус Донбасу почне діяти лише після того, як на цій території будуть проведені місцеві вибори, організовані згідно з українським законодавством та українською Конституцією. Важливою умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за міжнародними стандартами та стандартами ОБСЄ. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі