субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЄС знайшов спосіб ідентифікації паспортів РФ, які видавалися на Донбасі

За кордоном , Новини , Російська агресія

ЄС знайшов спосіб ідентифікації паспортів РФ, які видавалися на Донбасі

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ще з початку серпня в Євросоюзі наголошували, що вони працюють над створенням «єдиних рекомендацій» про «ідентифікацію та можливе невизнання» російських паспортів.

Прес-служба Єврокомісії повідомляє, що Європейською комісією та європейською службою були відправлені листи до країн ЄС та Шенгенської зони, в яких містяться рекомендації з опрацювання віз, які видаються жителям окупованого Донбасу.

У заяві Єврокомісії зазначається, що рекомендації допоможуть виявити паспорта громадян РФ, які були видані жителям окупованого Донбасу.

«Вони можуть послужити підставою для політики невизнання, яка буде застосовуватися країнами-членами при здійсненні їх виключної компетенції», – наголошують у відомстві.

Також прес-служба підкреслює, що ці рекомендації є доповненням до висновку Європейської ради від 20 червня 2019 року і запитів країн-членів щодо надання вказівок з ідентифікації та невизнання паспортів, які видавалися за указом Володимира Путіна від 24 квітня 2019 року.

Ця інструкція містить у собі перелік критеріїв, за якими можливо встановити фактичне місце проживання людей, які є власниками російських паспортів, а також дані про те, як видаються візи на території окупованого Донбасу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі