субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЄС запровадив новий санкційний список, який продовжується кожні півроку

За кордоном , Новини , Російська агресія , Політика

ЄС запровадив новий санкційний список, який продовжується кожні півроку

views108

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 4 вересня 2019 року, комітетом постійних представників країн Євросоюзу було прийнято рішення продовжити індивідуальні санкції проти російських фізичних та юридичних осіб. Санкції стосуються осіб та компаній, які несли загрозу українській території, суверенітету та незалежності.

«Посли узгодили питання», – таке повідомлення надало виданню «Інтерфакс»  джерело з інститутів ЄС.

«Тепер має бути офіційне рішення Ради ЄС. Його, очевидно, буде ухвалено наступного тижня за письмовою процедурою. Після публікації в “Офіційному журналі” Євросоюзу рішення набуде чинності. Стежте за нашими комюніке», – додав дипломат.

«На першому засіданні після літньої перерви Coreper погодив продовження антиросійських санкцій до березня 2020 року. Підтримка суверенітету і територіальної цілісності України залишаються незмінними пріоритетами порядку денного ЄС. Розраховую, що цей курс буде продовжений і новим керівництвом інституцій ЄС», – написав посол України при ЄС Микола Точицький у Twitter.

Санкційні заходи передбачають блокування будь-яких фінансових активів та заборону на відвідування країн Євросоюзу і країн Третього світу, які ці санкції підтримують.

Варто нагадати, що цей пакет санкцій продовжується кожні півроку, починаючи з 2014 року.

В останній раз санкції набули чинності 15 березня 2019 року. Тоді до списку було додано вісім росіян, які були причетні до ситуації у Керченській протоці та Азовському морі.

Загальне число фізичних осіб у цьому списку становить 170, а юридичних – 44.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі