понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЄС визнав призов кримчан у ЗС Росії порушенням міжнародного права

Політика

ЄС визнав призов кримчан у ЗС Росії порушенням міжнародного права

views143

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська Федерація розпочала чергову незаконну весняну призовну кампанію в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим та місті Севастополі. Європейський союз, зі свого боку, назвав такі дії з боку країни-агресора «черговим порушенням міжнародного гуманітарного права».

Про це заявила прес-секретар закордонних справ та політики безпеки ЄС Набіль Массралі.

«Росія почала чергову військову кампанію в незаконно анексованій Автономній Республіці Крим та місті Севастополі для призову жителів АРК в Збройні сили Російської Федерації. Це ще одне порушення міжнародного гуманітарного права. Російська Федерація обмежена нормами міжнародного права і зобов’язана забезпечувати захист прав людини на півострові», – йдеться у заяві.

Дипломат наголосила, що Європейський союз, ніколи не визнавала та не визнає незаконну окупацію Кримського півострова Росією.

Повідомляється, що ЄС закликає Росію припинити систематичні порушення міжнародного права у Криму. Водночас Європейська спільнота продовжує підтримувати незалежність, суверенітет та цілісність територій України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Нагадаємо, що так званому «військовому комісару» повідомлено про підозру у незаконному призові кримчан служити в ЗС РФ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі