субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЄС виділить 26 млн євро для підтримки сільського господарства

Економіка , Новини

ЄС виділить 26 млн євро для підтримки сільського господарства

views105

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Брюсселі підписано угоду між урядом України та Європейською комісією про фінансування заходу «Підтримка ЄС для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні».

Церемонія підписання пройшла перед початком пленарної сесії 6-го засідання Ради асоціації Україна-ЄС.

Про це повідомляє Укрінформ.  

Допомога Європейського Союзу має сприяти розвитку в Україні більш інклюзивного та конкурентоспроможного аграрного сектору, який буде орієнтований на зростання та розвиток малих і середніх фермерських господарств, а також малих і середніх підприємств.

В рамках зазначеної угоди внесок ЄС становить 26 млн євро.

Зазначається, що цю допомогу направлять на підтримку ключових напрямків розвитку сільськогосподарського сектору, у тому числі на підтримку земельної реформи шляхом об’єднання державного земельного кадастру та державного реєстру речових прав, реформи установ та системи землекористування.

Крім того, передбачається проведення галузевих та інституційних реформ у сфері сільських територій та господарства. Також вона має сприяти зміцненню цільових ланцюгів вартості в сільському господарстві та забезпечити доступ малих фермерських господарств до фінансування шляхом запровадження грантових програм.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі