понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЄС введе нові проєкти протидії дезінформації в Україні

Політика

ЄС введе нові проєкти протидії дезінформації в Україні

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Європейський союз у цьому році має намір започаткувати два нових проєкта, що допоможуть боротися з фейками в Україні. Також, подібні ініціативи надалі планують вводити на місцевому рівні.

Про це повідомив заступник голови Представництва Євросоюзу в Україні Ремі Дюфло під час семінару «Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти», передає «Укрінформ».

«Цього року ми маємо 2 нові проєкти. В межах першого ми будемо вивчати імідж України в окремих країнах, а другого – проводити дослідження, щодо формування поглядів в районах на схід від контактної лінії», – зазначив дипломат.

За словами Дюфло, поширення неправдивої інформації має руйнівну силу та шкодить будь-якому суспільству, оскільки дезінформацію можуть використовувати як засіб масового впливу та маніпуляції.

Дипломат повідомив, що Європейський союз вже виділив два мільйони євро на реалізацію плану покращення протидії дезінформації в Україні. Його метою є підвищення рівня медіаграмотності громадян та опору кібератакам.

Також, ЄС цього року має намір запровадити проєкти підтримки інформаційної безпеки на місцевому рівні, та надалі планують підтримувати Україну в цьому питанні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі