субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЄС подовжив санкції стосовно осіб причетних до окупації Криму та Донбасу

Економіка

ЄС подовжив санкції стосовно осіб причетних до окупації Криму та Донбасу

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Євросоюз продовжив санкції стосовно 177 громадян і 48 юридичних осіб з Росії та України причетних до посягань на територіальну цілісність України на 6 місяців.

Про це повідомляється у заяві Ради ЄС.

«Рада ЄС ухвалила рішення продовжити санкції проти осіб, які несуть відповідальність за дії, що підривають територіальну цілісність України, до 15 вересня 2021 року», – повідомили в ЄС.

Існуючі обмежувальні заходи передбачають обмеження поїздок, заморожування активів та заборону надавати кошти чи інші економічні ресурси у розпорядження перелічених осіб та суб’єктів господарювання.

Вперше санкції через дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, були введені 17 березня 2014 року.

Інші заходи ЄС, реалізовані у відповідь на кризу в Україні, включають економічні санкції проти конкретних секторів російської економіки, що діють до 31 липня 2021 року, та обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя, обмежені територією Криму та Севастополя і діють до 23 червня 2021 року.

Список санкціонованих осіб та організацій регулярно переглядається та підлягає періодичному поновленню Радою.

До списку зі 177 осіб, які перебувають під санкціями входять російський глава Криму Сергій Аксенов, спікер російського парламенту Криму Володимир Константинов, а також депутат Держдуми Росії Наталія Поклонська.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі