вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Єрмак заявив про наявність плану щодо виборів в Україні й пообіцяв всім адекватним пояснити «формулу Штайнмаєра»

Новини , Політика

Єрмак заявив про наявність плану щодо виборів в Україні й пообіцяв всім адекватним пояснити «формулу Штайнмаєра»

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Новий глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив про наявність чіткого плану, за яким вже цього року відбудуться вибори по всій території України.

Про це він повідомив під час брифінгу 12 лютого.

Єрмака наголосив, що якісь компроміси ще можуть бути під час переговорів, але, за його словами, без щодо шкоди Україні. Оскільки Донбас – це Україна, то й вибори мають пройти там у жовтні. Тож українська сторона готова виконати всі домовленості, які були досягнути у Парижі під час зустрічі у «нормандському форматі».

«Це було б логічно, якби вибори провели по всій території України, тому що сьогодні Донбас, як ми вважаємо, є територією України. Але безумовно є умови, без виконання яких це зробити неможливо. Ми, з української сторони, готові виконати всі домовленості, які були досягнуті, в першу чергу в Парижі. По-друге, у нас є чіткий план, що має статися для того, щоб в кінці жовтня вибори могли відбутися по всій території України», – заявив Єрмак під час брифінгу.

При цьому, новий керівник Офісу глави держави заявив, що готовий вести переговори з усіма адекватними, патріотичними та розумними силами в країні. І з усіма, «хто любить Україну і бажають їй добра».

І пообіцяв пояснити що таке «формула Штайнмаєра». А ще розповісти про те, який план підготував Кабмін.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі