понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Єрмак транслює кремлівську пропаганду і має бути відсторонений

Новини , Політика

Єрмак транслює кремлівську пропаганду і має бути відсторонений

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Андрій Єрмак, на якому зав’язані міжнародні переговори України, один з головних радників президента Зеленського, демонструє погляди, сформовані кремлівською пропагандою. Про це заявив Артур Герасимов, народний депутат від партії «Європейська солідарність» та співголова однойменної фракції в парламенті.

Він посилається на відомі свідчення американського посла в Україні Вільяма Тейлора, які той дав під присягою під час слухань у Конгресі. Посадовець розповів, що під час зустрічі з ним Андрій Єрмак відкрито заявив, що у війні, яка призвела до загибелі українських громадян, винен колишній президент Порошенко. Тобто людина, яка представляє нашу країну на міжнародній арені, фактично відсунувши від цих функцій МЗС, не вважає відповідальними за війну Кремль та Путіна.

Оскільки свідчення американського посадовця перед Конгресом заслуговують на довіру, пан Єрмак має бути відсторонений від будь-яких міжнародних переговорів. Він займає проросійську позицію, транслює кремлівську пропаганду. Артур Герасимов переконаний, що людина, яка продукує подібні смисли, не має права представляти Україну в світі.