вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Єрмак розповів послам G7 та ЄС про зустріч ТКГ 11 березня

Новини , Політика

Єрмак розповів послам G7 та ЄС про зустріч ТКГ 11 березня

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак розповів послам країн G7 та Європейського союзу про зустріч Тристоронньої контактної групи у Мінську 11 березня. Проте головною темою зустрічі була ситуація з поширенням коронавірусу в Україні та у світі.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

У повідомленні йдеться, що Єрмак «проінформував послів про безпекову ситуацію на Донбасі» та зустріч Тристоронньої контактної групи, яка відбулася 11 березня в Мінську. Але ніяких деталей щодо розмови та підсумків не повідомляють.

«Представники країн Групи семи та ЄС підтвердили налаштованість на подальшу активну співпрацю з Україною на всіх напрямах, де є обопільний інтерес, а також незмінність позиції на підтримку реформ, територіальної цілісності та суверенітету нашої держави», – пише пресслужба ОП.

Головною темою обговорення вказується ситуація з поширенням коронавірусу в Україні та у світі.

«Учасники зустрічі погодилися з необхідністю консолідації зусиль міжнародної спільноти щодо подолання негативних наслідків пандемії коронавірусу для світової економіки», – йдеться в повідомленні.

Також обговорювали «низку питань практичної допомоги Україні з боку країн Групи семи та ЄС щодо надання відповідного медичного обладнання та лікувальних засобів».

Нагадаємо. Під час засідання ТКГ 11 березня у Мінську були підписані домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО. Росія опинилась в статусі гаранта-спостерігача і стала на одному рівні з  Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

Єрмак під час брифінгу фактично підтвердив цю інформацію, а ми спробували розібратися більш детально, про що йдеться мова у документах.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі