неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Єрмак: Мирний план щодо Донбасу «лежить на столі»

Російська агресія , Суспільство , Політика

Єрмак: Мирний план щодо Донбасу «лежить на столі»

views135

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив, що план мирного врегулювання України Донбасом «лежить на столі» і залишилось отримати відповідь від «візаві».

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

За його словами, ні у кого з міжнародних партнерів не виникає сумнівів щодо позиції України, а влада зараз чекає відповідь «від наших візаві».

«У цього плану в кінці є те, чого так хоче український народ, і чого, сподіваюся, чекають всі прогресивні країни і наші партнери, і чого в першу чергу чекають жителі Донбасу, чекають наші військові, їх сім’ї. Вдалося так вибудувати атмосферу в переговорному процесі, як в Мінську, так і в Нормандські форматі, коли ні у кого в цьому не виникає сумнівів. Залишилося тільки отримати відповідь від наших візаві», – сказав він.

Також Керівник Офісу президента зазначив, що деталі цього мирного плану можна уточнювати якісь. І додав, що якщо є реальне бажання завершити війну, то це можна чітко окреслити в термінах і закінчити війну.

«Якщо немає, то скажіть голосно про це все, що ви не хочете припинення війни в Україні», – заявив він.

Єрмак каже, що фінальний етап плану – проведення місцевих виборів в ОРДЛО. Вони мають пройти на підставі українського законодавства і норм Копенгагенської конвенції. При цьому додав, що отримати будь-які відповіді на питання можна, якщо уважно вивчити ці норми.

«Досить сказати, що так, Україна повинна повернути свою територію, Україна забирає контроль над державним кордоном, і на демілітаризованій зоні проходять демократичні вибори», – зазначив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі