понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Єдиний план врегулювання ситуації на Донбасі підготує ОБСЄ

Російська агресія , Суспільство , Політика

Єдиний план врегулювання ситуації на Донбасі підготує ОБСЄ

views97

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

План має бути з урахуванням позицій усіх сторін і його будуть обговорювати у Тристоронньої контактної групи. Такий план може з’явитися до 10 листопада.

Про це в розповів голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в інтерв’ю російському виданню ТАСС.

5 листопада Україна передала ОБСЄ свій план врегулювання конфлікту. А тепер має бути підготований єдиний документ із урахуванням позицій всіх сторін.

«Цей документ не український, не російський, не авторства ОРДЛО. А це буде документ Тристоронньої контактної групи, яка за пропозицією пані Грау (представниця ОБСЄ в ТКГ — ред.) підготувала доручення пану П’єру Морелю — це посол з політичних питань в системі мінських угод, щоб він об’єднав пропозиції всіх і підготував один документ, який ми будемо обговорювати», – пояснив Кравчук.

Він зазначив, що у разі, якщо домовленостей буде досягнуто, то погоджену дорожню карту можуть підписати всі сторони ТКГ.

«Є завдання підготувати всебічно продуманий, з урахуванням інтересів усіх сторін, і насамперед ОРДЛО, документ, який відкриє дорогу до миру і відродження життя на цих територіях», – сказав Кравчук.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі