субота, 01 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Єдинороса» відправили під домашній арешт у Херсоні

Новини , Право

«Єдинороса» відправили під домашній арешт у Херсоні

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

10 грудня Херсонський міський суд відправив під домашній арешт на 60 діб «єдинороса» із Севастополя Ігоря Кучерявого.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Вказується, що журналістам не дозволили бути присутніми на суді, а підозрюваний відмовився давати будь-які коментарі.

Також відомо, що весь цей час, який відведено судом, Кучерявий буде проживати в орендованому житлі.

Нагадаємо. 3 грудня СБУ затримало на адміністративному кордоні між Кримом і Херсонщиною, на пункті пропуску «Каланчак», члена партії «Єдина Росія» Ігоря Кучерявого. Служба безпеки повідомила, що чоловік прямував на материкову Україну за українським паспортом.

5 грудня відреагувала і окупаційна «влада Криму», заявляючи, що він поступив «дуже нерозумно, коли поїхав в Україну». Крім того, висловили свій протест самій Україні і заявили, що «Крим не є українським і що вони не затримують тих українців, які приїжджають до них».

«Політика залякування не йде на користь Україні і російсько-українським відносинам… Ми ж не затримуємо українців, які їдуть до нас, навіть якщо вони проводять антиросійську або антикримської політику», – додав Цеков.

5 грудня російські ЗМІ повідомили, що його відпустили, посилаючись на родичів Кучерявого.

5 грудня в СБУ повідомили, що процесуального затримання Кучерявого не було і що після бесіди його відпустили. Однак Херсонський міський суд в цей же день заарештував вилучене майно Кучерявого.

6 грудня представники СБУ і Прокуратури АРК повідомили Кучерявому про підозру за статтею 110 «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України».

Ігор Кучерявий є секретарем первинного відділення партії «Єдина Росія», входить до складу політради регіонального відділення партії «Єдина Росія» в включеному Севастополі.