понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Янукович програв апеляцію щодо держзради

Суспільство , Політика , Право

Янукович програв апеляцію щодо держзради

views113

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Апеляційний суд розглянув скаргу захисників Віктора Януковича на вирок у справі про державну зраду. Суд не взяв до уваги доводи адвокатів, а відтак залишив у силі вирок колишньому президенту-втікачу – 13 років ув’язнення.

Про рішення Апеляційного суду міста Києва щодо Віктора Януковича повідомив адвокат експрезидента Віталій Сердюк у своєму Фейсбуці.

Він заявив, що таке рішення суду – це «спроба відвести підозри від Порошенка, Турчинова і Яценюка» у справі про втрату Криму. І додав, що вони були ключовими особами в державі після втечі президента-зрадника, назвавши Революцію Гідності «державним переворотом».

«Сьогоднішнє рішення суду підтвердило, що судовою системою продовжують керувати люди, які прийшли до влади внаслідок «державного перевороту» 2014 року й справді винні в здачі Криму», – заявив Віталій Сердюк.

Він назвав вирок суду «виключно політичним» і заявив про намір оскаржити рішення у Верховному суді України.

«Україні буде соромно за нього перед Європейським судом з прав людини», – вважає адвокат президента-втікача.

При цьому звинувачує владу п’ятого Президента України.

«Рішення показує, що представники Петра Порошенка досі впливають на судову систему й на рішення судів. Їхня мета – організувати обвинувальний вирок Віктору Януковичу, переклавши на нього відповідальність за власні злочини», – заявив адвокат.

Нагадаємо. Справа стосується державної зради колишнього президента Віктора Януковича після подій Революції Гідності й на початку вторгнення військ Росії на територію України. Серед доказів слідства був лист Януковича до президента РФ Володимира Путіна від 1 березня 2014 року, у якому він, вже тиждень перебуваючи на території Російської Федерації, куди втік з України, просив Путіна ввести на територію України російські Збройні сили.

Янукович програв апеляцію щодо держзради

У січні 2019 року суд першої інстанції визнав Віктора Януковича винним у державній зраді й призначив йому покарання – 13 років позбавлення волі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі