субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Яні Дугарь продовжили домашній арешт, але дозволили пересуватися цілим районом

Події

Яні Дугарь продовжили домашній арешт, але дозволили пересуватися цілим районом

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Печерський районний суд Києва виніс рішення про продовження домашнього арешту медсестрі Яні Дугарь, яка проходить як підозрювана у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Однак вирішив послабити покарання і дозволив пересуватися не тільки селищем, а й районом.

Про це повідомляє «Громадське».

Вказується, що на продовженні домашнього арешту наполягав прокурор Сергій Зузак. Він заявив, що потрібно не менше двох місяців запобіжного заходу. При цьому заявив, що медсестра Яна Дугарь може утекти.

Також прокурор заявив про необхідність одержання результатів експертиз, яких приблизно 20, та провести додаткові слідчі дії.

Сторона захисту заявила про фальсифікацію експертиз і заперечувала винуватість. Адвокати вказали і на різницю у зрості, і на наявність свідків, які підтвердили перебування Дугарь у Донецькій області у дні спостереження за Шереметом. Однак все залишилось на місці.

Сама Яна Дугарь вчергове підкреслила, що не має стосунку до злочину, а підозра – це брехня. І є докази того, що вона на той час, коли було вбивство, була у госпіталі.

«Мені гидко дивитися і слухати кожного разу одне й те саме. Жодних доказів немає. Навпаки, є докази, які вказують, що я перебувала в госпіталі», – зазначила вона.

Нагадаємо. Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві внаслідок підриву машини. За версією слідства, журналіста вбили для дестабілізації ситуації в Україні.

12 грудня 2019 року міністр МВC Арсен Аваков за участю президента Володимира Зеленського на брифінгу повідомили про затримання та підозру п’ятьох осіб: медсестри одного з парашутно-десантних батальйонів Яни Дугарь, лікарки й волонтерки Юлії Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інни Грищенко.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі