середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Якщо не вжити серйозних кроків – буде новий спалах після відміни карантину, – ВООЗ

Якщо не вжити серйозних кроків – буде новий спалах після відміни карантину, – ВООЗ

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Навіть спільними зусиллями країн зупинити поширення коронавірусу лише шляхом повної заборони пересування в громадах не вдасться. І вже після відміни карантину можна буде очікувати новий спалах захворювань.

Про це у неділю заявив Виконавчий директор ВООЗ Майк Раян під час інтерв’ю на каналі BBC.

За його словами, потрібно вже зараз запроваджувати додаткові заходи з охорони здоров’я населення, які дозволять уникнути повторного спалаху вірусу.

«На чому ми насправді повинні зосередитись – це на діагностиці хворих, їхній ізоляції та ізоляції тих, хто мав з ними контакти», – сказав Майк Раян.

Він також додав, що у разі невживання вже зараз додаткових кроків, небезпека знов підвищиться після відміни обмежень.

«Якщо ми зараз не будемо вживати серйозних кроків по забезпеченню здоров’я громади, коли всі ці обмеження на пересування будуть відмінені, небезпека зараження знову підвищиться», – повідомив виконавчий директор ВООЗ.

Раян розповів, що у більшості європейських країн і США введені жорсткі обмеження на пересування за прикладом тих, до яких раніше вдалися Китай та інші країни Азії. Однак разом із цим потрібно проводити тестування кожної людини, у якої є підозра на зараження.

«Як тільки ми сповільнимо передачу вірусу, ми повинні атакувати сам вірус. Ми повинні почати цю боротьбу», – сказав він.

Однак на питання щодо доступності вакцини проти коронавірусу Раян порадив бути реалістами і не сподіватись на неї найближчим часом.

«Ми повинні переконатись, що вакцина є абсолютно безпечною. Ми говоримо принаймні про рік», – повідомив виконавчий директор ВООЗ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі