вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Якщо хтось може зробити краще, хай спробує», – Пристайко подякував Порошенку

Російська агресія , Політика

«Якщо хтось може зробити краще, хай спробує», – Пристайко подякував Порошенку

views113

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Вадим Пристайко, міністр закордонних справ, висловив подяку екс-президентові Петру Порошенку за те, що тому вдалося зупинити російську агресію та не допустити розпаду держави. Він сказав про це під час останнього випуску програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Після цього міністр закордонних справ перейшов до актуальних подій. Він розповів про те, що наразі відомство працює над оновленням стратегії та тактики переговорів у Нормандському форматі. Українська сторона вже має плани «А» та «Б». Цілком вірогідно, що до них буде додано «план С».

Більш детально Вадим Пристайко зупинився на першому плані. Він передбачає першу зустріч за одним столом – аналогічно до того, як колись це відбулось з президентом Порошенком, але тепер з Володимиром Зеленським. По можливості треба досягти домовленостей, які б Росія виконувала хоча б під тиском наших західних партнерів.

На випадок, якщо цього не вдасться зробити, напрацьовуються й інші варіанти дій. Зокрема, буде обговорено пропозицію взагалі припинити практику перетину лінії зіткнення та відвідування мирних населених пунктів диверсійними групами.

Розроблені плани охоплюють широкий спектр дій. Всі вони запропоновані президенту: саме він, як людина, обрана громадянами України, має визначити ті, які вважає прийнятними.

Вадим Пристайко порівняв ці домовленості з тими, що відбулися за часів Порошенка. Він вважає, що новій команді колись теж прийдеться давати пояснення за те, що вона робить зараз.

«Я, насправді, сам був в тій команді і ми допомагали зробити ці домовленості, які ви справедливо називаєте негарними, справедливо називаєте провальними… Якщо хто-небудь думає, що може зробити краще – нехай спробує», – додав він.

Варто нагадати, що на думку експрезидента Петра Порошенка і багатьох обласних та місцевих рад, наразі українцям подають капітуляцію під виглядом миру.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі