субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Якісь «арахамії» будуть торгувати нашою територією і хочуть здати кримських татар? – Чубаров

Новини

Якісь «арахамії» будуть торгувати нашою територією і хочуть здати кримських татар? – Чубаров

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров категорично заявив про те, що пускати воду в окупований Росією Крим – це продаж і територій, і людей. І якщо таке питання розглядається, то розглядається здача Росії півмільйона кримських татар. 

«Дійсно, Росії для того, щоб розвивати в Криму військовий форпост, для того, щоб будувати там всі ці величезні військово-інженерні комунікації… їм потрібна вода по каналу, дніпровська вода», – сказав Чубаров.

Він вчергове наголошує, що російська сторона може підняти на найближчих зустрічах питання стосовно постачання води в анексований Крим. І саме зараз вже йде підготовка, створюється «психологічний фон».

«Бачите, що сьогодні сказав Арахамія? Так, здається, його прізвище. Я хотів би попередить всіх отих «арахамій» і інших… Я сьогодні був в 600 метрах. Я бачив там російських військових. А там мій дім. … І якісь «арахамії» будуть торгувати нашою територією? Якщо хтось в державі припускає, що можна буде здати народ кримських татар, можна буде здати всіх українців, а їх там не менше 500 тисяч, то… Ми ніколи не допускаємося того, що держава може нас продати за воду. Будь-які комбінації по Донбасу, а замість цього ми пускаємо воду – цього не можна робити», – наголосив лідер Меджлісу.

Лідер Меджлісу Рефат Чубаров чітко сказав, що пустивши воду в Крим, Україна «здасть народ кримських татар».

Нагадаємо. Глава пропрезидентської фракції «Слуга народу» Давід Арахамія в ефірі «Прямого» назвав подачу води на окупований півострів «допустимим компромісом», якщо в обмін на це Росія виведе свої війська із окупованої нею частини Донбасу.

1 лютого голова бюджетного комітету Верховної Ради, нардеп від фракції «Слуга народу» Юрій Арістов заявив, що Україна може почати подавати почати подавати воду в анексований Росією Крим. І заробляти. При цьому, говорячи про півострів, сказав: «Росії».

В Росії привітали ідею «Слуги народу» щодо продажу води до Криму і сказали, що це «політична зрілість».

3 лютого Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що президент Росії Володимир Путін може в «дуже жорсткій формі» поставити питання президенту Зеленському про продаж дніпровської води з материкової частини України в анексований Крим.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що Україна пустить дніпровську воду в окупований Крим тільки після повної деокупації півострова. І нагадав, що, відповідно до Женевської конвенції 1949 року, вся відповідальність за стан людей на окупованій території лягає на країну-окупанта.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі